fbpx

POMPY CIEPŁA

Promujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, określające właściwy kierunek zmian na rynku pozyskiwania energii i jej efektywnego wykorzystywania.

Zapewniają one zarówno codzienną funkcjonalność, komfort użytkowania ogrzewanej z ich pomocą przestrzeni, jak i wpływają na regulację ponoszonych przez inwestorów kosztów.Innowacyjne pompy ciepła to urządzenia uznawane za jedną z najwydajniejszych metod ogrzewania budynków mieszkalnych. Wykorzystująca technologię przyszłości pompa to jednorazowa inwestycja, nie wymagająca dodatkowych nakładów finansowych, gwarantująca przy tym niezastąpiony dotąd komfort użytkowania.

Urządzenie to umożliwia znaczne obniżenie kosztów ogrzewania budynku mieszkalnego i użytkowego oraz aktywne pozyskanie do niego ciepłej wody użytkowej. Zainstalowanie tego systemu na zewnątrz sprawia, że montaż jest prosty i wygodny, nie wymaga bowiem wykonywania skomplikowanych odwiertów, a jedynie instalacji odpowiednich przyłączy hydraulicznych i elektrycznych. Tak skonstruowana pompa ciepła jest jednocześnie tanim i skutecznym rozwiązaniem, które działa praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych, gwarantując długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

Zastosowanie pompy ciepła w domu jest milowym krokiem w kierunku ekologii i czynnej ochrony środowiska. System ten wykorzystuje energię cieplną z naturalnych zasobów. Jego działanie uwarunkowane jest stałymi przemianami fizycznymi, zachodzącymi podczas wykorzystywania zasobów wody, powietrza i ziemi. Procesy parowania i skraplania występują zarówno w proponowanych przez nas pompach, jak w środowisku naturalnym. Co więcej, technologicznie zaawansowane pompy ciepła, poza niewielkim zużyciem energii i wody nie generują żadnych większych zanieczyszczeń.

Jest to system stworzony z myślą o świadomych odbiorcach, którzy za priorytet uznają ekologiczne i bezpieczne rozwiązania dla swojego domu. Jeżeli szukają Państwo praktycznego, bezawaryjnego urządzenia na lata, zapraszamy do naszego szczecińskiego oddziału bądź do kontaktu telefonicznego lub online z naszym doradcą.

Korzyści:


  • Redukcja kosztów stałych – jednorazowa inwestycja bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów eksploatacyjnych.
  • Niezależność od dostawców prądu – utrzymanie stałych kosztów oraz wytwarzanie niezbędnej energii w sposób niezależny (redukcja ryzyka obniżenia napięcia lub awarii i przerw w dostawie).
  • Możliwość wykorzystywania nadwyżek – własna produkcja energii pozwala na wykorzystanie osiągniętych nadwyżek lub ich odsprzedanie.
  • Dbałość o środowisko naturalne – wykorzystanie odnawialnych lub odpadowych źródeł energii, obniżenie emisji dwutlenku węgla.
  • Obniżenie kosztów budowy – budynek posiadający innowacyjny system ogrzewania nie wymaga budowy komina (niższy koszt inwestycyjny).
  • Oszczędność czasu i miejsca – pełna automatyzacja montowanych zewnętrznie (eliminacja kotłowni) systemów grzewczych.