fbpx

STACJE
ŁADOWANIA POJAZDÓW

Montaż i dobór stacji ładowania pojazdów


Zawsze tam, gdzie potrzebny jest zastrzyk energii

Firma BPOWER, oprócz instalacji ekologicznych i wysoce ekonomicznych paneli fotowoltaicznych, realizuje również kompleksową obsługą i montaże stacjonarnych urządzeń, zasilających elektryczne środki transportu. Stacje te wyposażone są w wygodne i funkcjonalne przyłącze, a energia dostarczana do nich pochodzi z zewnętrznej sieci energetycznej.

Możliwości technologiczne, konstrukcyjne i montażowe sprawiają, że każda budowana przez nas stacja ładowania pojazdów elektrycznych, dzięki mnogości konfiguracji doskonale sprawdza się w przestrzeni prywatnej, przemysłowej lub magazynowej, a także biznesowej oraz miejskiej. Oferujemy dobór urządzenia do rzeczywistych potrzeb, miejsca użytkowania i planowanej eksploatacji oraz montaż stacji ładowania pojazdów we wskazanym miejscu docelowym.

Dla Państwa liczą się koszty, my wiemy, że równie duże znaczenie ma czas. Właśnie z tego powodu nasze rozwiązania oparte są wyłącznie na wydajnych systemach elektrycznych, które pozwalają na ładowanie pojazdów w optymalnym czasie, gwarantując satysfakcję użytkownikom.